30
ofert
Agnieszka Kozłowska

Doradca ds. nieruchomości

a.kozlowska@bemonieruchomosci.pl

730179777

zostaw wiadomość
10 236,84 zł/m2 cena: 389 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2016r. na terenie zamkniętym.

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Cicha, spokojna okolica.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
- pokój dzienny z wyjściem na duży balkon,
- sypialnia,
- kuchnia,
- łazienka z WC,
- korytarz.

DODATKOWE INFORMACJE

Mieszkanie wyposażone jest w meble, urządzenia RTV i AGD, zmywarkę, klimatyzację, rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Gotowe do zamieszkania.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Czynsz 420zł na dwie osoby.
 
WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

389 000zł 
W cenie mieszkania miejsce parkingowe na terenie zamkniętym.

KONTAKT DO AGENTA
W razie potrzeby przekazania dodatkowych informacji, wyjaśnień na temat nieruchomości pozostaję do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 730179777.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty BMO-MS-4002
Powierzchnia 38,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 420 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3686

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie  na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum Włocławka. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się, przychodnia, sklepy, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 517,86 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Południe
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3689

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 49 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Południe przy ul. Kaliskiej, składa się z przestronnego przedpokoju, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 346,94 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3786

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze, o powierzchni 45,50m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład mieszkania: - jasna kuchnia, - przestronny salon, - sypialnia z wyjściem na ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 043,96 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3823

BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 63,20 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Centrum miasta, dogodna lokalizacja dla osób lubiących bezpośredni dostęp ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 680,38 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum