12
ofert
BEATA CACKOWSKA

Doradca ds. nieruchomości

Licencja: 23297

b.cackowska@bemonieruchomosci.pl

796744413

zostaw wiadomość
36,00 zł/m2 cena: 1 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości BEMO oferuje mieszkanie na wynajem.
Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym przy ul. Leśnej.
Lokal znajduje się na 1 piętrze.
Nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 50mkw.
Do mieszkania przynależą dwa balkony.
Lokal umeblowany i wyposażony w sprzęty RTV i AGD.

Cena 1800zł + 420zł czynsz + media

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 796744413

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty BMO-MW-4003
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 420 PLN
Okna PCV
Balkon jest

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-744

Biuro Nieruchomości BEMO oferuje Apartament na wynajem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym w Centrum. Lokal znajduje się na parterze. Nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 56mkw. Do mieszkania przynależą dwa balkony. Lokal umeblowany i wyposażony ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,29 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-1390

Biuro Nieruchomości BEMO oferuje komfortowy apartament na wynajem, zlokalizowany w samym centrum miasta. Lokal o powierzchni 40 m2, składa się z: salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki wraz z WC, korytarza i garderoby. Mieszkanie usytuowane ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3899

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 61m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Południe-Jednostka E.  STANDARD WYKOŃCZENIA Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od 1 kwietnia ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3987

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 56,30m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie przytulne i gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane, dwie duże szafy w zabudowie, sprzęty AGD ...

Powierzchnia
56,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,64 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum