Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3993

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta przy ul. Olszowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 395,35 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3992

Opis nieruchomości BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 50,10m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta przy ul. Jesionowej. W bezpośrednim ...

Powierzchnia
50,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 568,86 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Bytoń, Faliszewo
dom na sprzedaż

BMO-DS-3991

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2, całkowitej 200 m2, usytuowany na działce 1641 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Faliszewo, gmina Bytoń. Jest to urokliwe miejsce położone w sąsiedztwie ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 641 m²
Cena za m2
3 150,00 zł
cena 630 000
dom na sprzedaż - Bytoń, Faliszewo

Włocławek, Zazamcze
dom na wynajem

BMO-DW-3989

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem dom wolnostojący, przeznaczony dla pracowników firm. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Zazamcze. Dom trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni ok. 350 mkw. Pierwsza kondygnacja : 3 pokoje , łazienka z natryskiem. Druga ...

Powierzchnia
300,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
36,67 zł
cena 11 000
dom na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3988

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 41,60m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane na ul. Płockiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Powierzchnia
41,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 504,81 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3987

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 56,30m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie przytulne i gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane, dwie duże szafy w zabudowie, sprzęty AGD ...

Powierzchnia
56,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,64 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem