Lipno
hala na wynajem

BMO-HW-3753

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kompleks budynków biurowo - magazynowych składających się : --główny budynek  biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2 nowocześnie wykończonych pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej ...

Powierzchnia
965,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 29 000
hala na wynajem - Lipno

Wielgie
działka na sprzedaż

BMO-GS-3746

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową, media na działce, w ...

Powierzchnia
940,00 m2
Cena za m2
317,02 zł
cena 298 000
działka na sprzedaż - Wielgie

Włocławek, Zazamcze
lokal na sprzedaż

BMO-LS-3736

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu lokal handlowo-usługowy na sprzedaż, o powierzchni 60m2 na pierwszym piętrze, składający się z małej poczekalni oraz dwóch pomieszczeń i łazienki. LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Zazamcze w budynku ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
4 316,67 zł
cena 259 000
lokal na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Fabianki, Szpetal Górny
działka na sprzedaż

BMO-GS-3727

BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 0,2055 HA, zlokalizowana w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki. ATUTY NIERUCHOMOŚCI Ustawna działka w  kształcie kwadratu, niezabudowana, posiada dostęp ...

Powierzchnia
2 055,00 m2
Cena za m2
85,16 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Fabianki, Szpetal Górny

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
obiekt na sprzedaż

BMO-BS-3725

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż murowany garaż zlokalizowany na ulicy Płockiej. Powierzchnia ok 18 m2, posiada elektrykę oraz kanał.  Garaż w zabudowie szeregowej, na dachu nowo założona papa, również nowa brama automatyczna. Po więcej informacji ...

Powierzchnia
18,00 m2
Cena za m2
3 138,89 zł
cena 56 500
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek (gw), Józefowo
działka na sprzedaż

BMO-GS-3724

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w pięknej miejscowości Józefowo gm. Włocławek. Przedmiotem oferty są 2 działki 102/31, 102/32, powierzchnia każdej 1391 m2, cena 120zł/m2. Na działki zostały wydane warunki zabudowy, ...

Powierzchnia
1 391,00 m2
Cena za m2
119,34 zł
cena 166 000
działka na sprzedaż - Włocławek (gw), Józefowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem