nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-4003

Biuro Nieruchomości BEMO oferuje mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym przy ul. Leśnej. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 50mkw. Do mieszkania przynależą dwa balkony. Lokal umeblowany ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-4002

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z 2016r. na terenie zamkniętym. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Cicha, spokojna okolica. ROZKŁAD ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 236,84 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-4001

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 41m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie przytulne i gotowe do wprowadzenia. LOKALIZACJA Nieruchomość położona w Centrum miasta przy ul. Łęgskiej. ROZKŁAD ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,59 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Celuloza

Włocławek, Celuloza
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-4000

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie nowocześnie urządzone i gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane, sprzęty AGD i RTV. Rolety antywłamaniowe. Do ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
54,63 zł
cena 2 950
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Celuloza
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3999

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 45m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie przytulne i gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane i wyposażone. LOKALIZACJA Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,89 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3993

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 43m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta przy ul. Olszowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 395,35 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem