Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3992

Opis nieruchomości BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 50,10m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w Centrum miasta przy ul. Jesionowej. W bezpośrednim ...

Powierzchnia
50,10 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 568,86 zł
cena 279 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3988

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 41,60m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane na ul. Płockiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Powierzchnia
41,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 504,81 zł
cena 229 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3987

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 56,30m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie przytulne i gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane, dwie duże szafy w zabudowie, sprzęty AGD ...

Powierzchnia
56,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,64 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3986

BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 90,77 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest Centrum miasta.  STANDARD WYKOŃCZENIA Mieszkanie ...

Powierzchnia
90,77 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 059,27 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3985

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum Włocławka. W bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
35,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 154,93 zł
cena 183 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3978

BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 71,55 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu, na terenie zamkniętym. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest Centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
71,55 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 337,53 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem