Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3899

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 61m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Południe-Jednostka E.  STANDARD WYKOŃCZENIA Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od 1 kwietnia ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,70 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Centrum
mieszkanie na wynajem

BMO-MW-3877

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Wolne od 1 maja 2026r. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum Włocławka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Mielęcin
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3826

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w budynku 4 rodzinnym, o powierzchni użytkowej 95m2. Lokal usytuowany jest na terenie zamkniętym , na osiedlu domów szeregowych w Mielęcinie. Budynek z 2007 roku.  Bardzo dogodna ...

Powierzchnia
95,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
5 894,74 zł
cena 560 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Mielęcin

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3823

BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 63,20 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w Centrum miasta, dogodna lokalizacja dla osób lubiących bezpośredni dostęp ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 680,38 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3786

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze, o powierzchni 45,50m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład mieszkania: - jasna kuchnia, - przestronny salon, - sypialnia z wyjściem na ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 043,96 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

BMO-MS-3686

BIURO NIERUCHOMOŚCI BeMo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie  na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.  LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum Włocławka. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się, przychodnia, sklepy, ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 517,86 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem