BEMO Finanse

Profesjonalne i bezpłatne wsparcie w zakresie kredytów.

Dlaczego my?
Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem finansowym. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, konsolidacyjne oraz ubezpieczenia na życie. Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem: począwszy od wykonania symulacji po złożenie wniosków.
Nasz specjalista do spraw pośrednictwa finansowego zapewni maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.
Współpraca z ponad 25 bankami daje możliwość pełnej analizy rynku, co gwarantuje pewność wyboru najlepszego kredytu. Ponadto, współpraca z nami nie generuje dodatkowych kosztów – nasze usługi są bezpłatne.

Co zyskujesz korzystając z usług naszego eksperta?
- czas: rzetelna analiza Twoich potrzeb, spotkanie w dogodnej dla klienta lokalizacji  i terminie, oferty wielu banków i proces związany z formalnościami załatwiany w jednym miejscu,
większą skuteczność: korzystając z pomocy osoby z wieloletnim doświadczeniem zwiększasz szansę na uzyskanie najkorzystniejszego kredytu,

- pieniądze: usługi całkowicie bezpłatne, wybór najlepszej oferty kredytowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, negocjacja najkorzystniejszych warunków,
- bezpieczeństwo: niezależne i bezstronne pośrednictwo kredytowe, pełne wsparcie oraz nadzór nad całym procesem kredytowym.

Współpraca krok po kroku:
    • Wybór najlepszej oferty – Na początek sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, porównamy koszty wszystkich ofert, aby spośród nich wybrać najtańszy kredyt, dostosowany w pełni do Twoich wymagań.
    • Przygotowanie i złożenie wniosków kredytowych – Przygotowanie dokumentów i wypełnienie formularzy bankowych ma znaczący wpływ na pozytywną decyzję banku a także na czas w jakim otrzymasz odpowiedź z banku.
    • Nadzór nad całym procesem – Na bieżąco informujemy Cię o zmianach statusu Twojego wniosku.
    • Umowa i wypłata kredytu – Omówimy przygotowaną przez bank umowę kredytową tak aby każdy jej punkt był dla Ciebie zrozumiały.


Pamiętaj, że w bankowości nie ma miejsca na pomyłki...
Cały proces musi być zrozumiały dla Ciebie.

Jesteśmy pośrednikami, a nie handlowcami.

- wysłuchamy Twoich oczekiwań,
- pomożemy we wszelkich formalnościach,
- dopilnujemy zgodności dokumentacji,
- będziemy czuwać nad całym procesem kredytowym,
- współpracujemy z dziesiątkami banków od lat i wiemy jak wyselekcjonować najkorzystniejsze oferty.

Zaufały nam już tysiące klientów, zaufaj i Ty.

Kontakt z naszym specjalistą d/s pośrednictwa finansowego:
Dawid Rojkowski
512-490-207